Megoldott

Budafok Városház tér - zöld növények alatt szeméthegyek

Budafok Városház tér - zöld növények alatt szeméthegyek

A tér Polgármesteri Hivatalhoz közeli részén.

Foto: 2021-04-19 18:00

Budapest, Városház tér 7, 1221 Hungary

Illetékes vélhetően:

Budafok-Tétény, Budapest XXII. kerület Önkormányzat
Polgármesteri Hivatala
Városfejlesztési és- Üzemeltetési Iroda

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Városház tér 7

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a gyors szemételtávolítást! ;)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Tájékoztatásul küldjük a helyszíni képet.

    Üdvözlettel,
    Horváth Zoltán
    kertész műszaki ellenőr

    Budafok-Tétény, Budapest XXII. kerület Önkormányzat
    Polgármesteri Hivatala
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére