Válaszra vár

Jelzőtáblák

Erdősor utca Csille utca - Tihanyi utca közötti szakaszának útburkolata évek óta rendkívül rossz állapotban van, a felújítása a közeljövőben vélhetően nem várható. Kérem a Budapest Közút FT Igazgatóságtól mellékelt rajzon lévő csomópontokban egyéb veszély jelzőtábla "úthibák" kiegészítő táblával kihelyezését.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 186

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • GEN PLAN bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhajlott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére