Megoldásra vár

Szabálytalan parkolás egyirányú utca, kiforduló utca előtt

Jó napot,

Egyírányú utcában történő parkolás, nem első eset. Jelen esetben a két autó itt áll egy órája, kb. A járdán nem lehet közlekedni, úttestre vagy kényszeritve.
Van erre hivatalos megoldás, esetleg közterület felügyelet hatásköre vagy Önkormányzattól igényelni parkolást gátló oszlopokat ? Lehet igényelni parkolás tiltás táblát ?

Köszönöm:
Péter

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Kis Fuvaros u. 12

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Józsefvárosi Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését, melyre reagálva utasítottuk úgy a térfigyelő központ vezetőjét, mint a közterület-felügyelői állományt, hogy – a rájuk kirótt egyéb szolgálati feladataik
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére