Megoldott

Feltört balesetveszélyes járdaszakasz

Anonim Járókelő

Pár hete feltörték a járdát, azóta is ott áll a törmelék.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Katona József u. 9-11

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére