Válaszra vár

Kiégett neonok

Kérem végezzék el a neonok cseréjét! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére