Megoldásra vár

Szétesett korlát

Kérem a korlát javítását és festését vagy cseréjét!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalán út 39b

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Műszaki osztály válasza a következő: Felvesszük a javítási listára.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentését ismételten továbbítottuk.

    Tisztelt Bejelentő! Ezúton hívjuk fel szíves figyelmét, hogy ha van bármilyen ötlete a klímavédelem, a köztisztaság, a közösségfejlesztés és a településüzemelte
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lorántffy Zsuzsanna út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Billegő aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Antenna Hungária
    Csalogány utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére