Megoldott

Elhagyott, rendszám nélküli autó

Anonim Járókelő

CSepel, Ady Endre 13-15. A 15 emeletes oldalában a kis játszótér előtt a bekötő úton a parkoló felé. Korábban a parkolóban állt. A rendszámot levették, és átrakták egy másik autóra.Kormány sincs benne. Teljesen ki van "belezve".

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 13-15

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Géza!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Járművet elszállították, probléma megoldva.
    Mai napon már nem volt a helyszínen az autó.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest(Csepel), Szent Imre tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére