Válaszra vár

szabályos itt a parkolás? Kereszt u. Budafok

Anonim Járókelő

Tisztelt Közút kezelője, vagy azért felelől szerv,

Szabályos itt a parkolás Kereszt utcán a Temetó u és az Óvoda között?

Az autok, a menetirány szerinti jobb oldalon parkolnak, hol kevesebben, hol többen.
Elvileg ez egy 2 irányú út lenne, de a parkoló autok miatt, csak "speciálisan 1 irányú" , elsőbbségadással a másiknak ha van szembejövő.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Kereszt u. 4

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    +2
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére