Megoldott

Betorott buszmegallo uveg

Anonim Járókelő

Budapest,3. Kerulet,Vorosvari út,McDonald's elott,balesetveszelyes.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vörösvári út 52

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Esőbeálló hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Koszos utasvárók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Szent Margit Kórház (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére