Megoldott

Megrongálódott játék

A játszótéren lévő egyik rugós játék széttört. Kérjük javítását!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rezső tér 14

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését.
    A törött játékot eltávolítottuk.

    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére