Megoldatlan

Kábelen lógó telekommunikációs dobozok

FRISSÍTÉS: 2021.10.18.
Bejelentő hozzászólása:
"Köszönöm, már majdnem tökéletes...
A dobozok a levegőből a a póznára kerültek. És már csak egy felhagyott telefon drót lóg le a két pózna között. (lásd csatolt kép). Ha esetleg a nemhasznált lógó vezetéket vissza lehetne bontani, sokat javulna az utca képe."

---------------------------------------------------------------------
1025 Budapest Muraközi u. 4/A előtt két oszlop között a kábelen lóg két telekommunikációs doboz már sok hónapja. Feltehetőleg oszlop áthelyezés után maradtak ott. Úgy tűnik, hogy a Digi és a Telekom is érintett.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Muraközi u. 4a

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "1025 Budapest Muraközi u. 4/A előtt két oszlop között a kábelen lóg két telekommunikációs doboz már sok hónapja. Feltehetőleg oszlop áthelyezés után maradtak ott. Úgy tűnik, hogy a Digi és a Telekom is érintett."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.10.18. Bejelentő hozzászólása: "Köszönöm, már majdnem tökéletes... A dobozok...

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, már majdnem tökéletes...
    A dobozok a levegőből a a póznára kerültek. És már csak egy felhagyott telefon drót lóg le a két pózna között. (lásd csatolt kép). Ha esetleg a nemhasznált lógó veze...
  • Olah Peter visszajelzésére vár.

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    A szürke doboz (Digi) a helyére került, de a fekete dobozok (Telekom?) még mindig a levegőben lógnak.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére