Megoldott

Eldugult víznyelők a zsákutcában

Anonim Járókelő

A Nagy Lajos király útja 37-43 számok bejárati oldalán a zsákutcában az összes rácsos fedelű víznyelő el van dugulva és az esőzések miatt az útpálya megtelik vízzel. A gépkocsik és a szemetesek nehezen megközelíthetőek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 41

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kitisztitottak, lezarhato.
  • Balogh Annamari elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilazult csatorna fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Semsey Andor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billegő csatornafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Semsey Andor utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére