Megoldott

Kátyú a Fogarasi úton

Anonim Járókelő

Fogarasi úton a Nagy Lajos király útja után Rákospalota felé közvetlenül a gyalogátkelő előtt az Álmos vezér útjánál az esőzések és a fagy során egy nagy, mély kátyú keletkezett mely pont a nyomvonalban van.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Álmos vezér útja 53

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Befoltozták.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére