Megoldott

Törött aknafedél

Az ELTE Ajtósi Dürer sori kollégium bejárata előtt található a képen látható törött burkolatú, így botlásveszélyes, Magyar Posta logós aknafedél.
Szeretném kérni a cseréjét.
Google utcakép: https://goo.gl/maps/xPdTcMoB9HHnm3GQ8

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 23

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Kelemen Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam erre, már ki is cserélték. Megoldva.
  • Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 97
    ...
  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kijáró közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Mályva köz (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Elbontásra váró oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Amerikai út (Mexikói út M) (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére