Megoldott

Elfordult tábla

Kérem a P+R parkoló táblájának a visszafordítását.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, 1103

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Bejelentését köszönjük, a szóban forgó P+R tájékoztató tábla visszafordítása megtörtént.

    Üdvözlettel,

    Parkolás-gazdálkodási osztály

    Budapest Közút Zrt.

    1115 Budapest, Bánk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás villamos jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hetek óta meg van jelölve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eltűnt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    47.51080682 19.04602966 (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére