Megoldott

Megsüllyedt úttest

FRISSÍTÉS: 2021.04.29.
Budapest Közút a problémát jelezte az FCSM-nek.

---------------------------

Ürvözletem az oldalt fenntartóknak üzemeltetőknek!
A házunk előtti lefolyó nyílás mellett megsüllyedt az útburkolat,melyet veszélyesnek gondolok,esetleg később beszekedhat ha a süllyedés oka nincs feltárva javítva.
Autók parkolnak ott nem lenne jó ha pl. beszakadna reggelre egyik alatt...
Köszönöm szépen a munkájukat,segítségüket ez ügyben!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Gábor Áron u. 138

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Reith Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Márián Attila Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megadott helyszínen található
    víznyelő szintbehelyezését megoldottuk.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Ürvözletem az oldalt fenntartóknak üzemeltetőknek! A házunk előtti lefolyó nyílás mellett megsüllyedt az útburkolat,melyet veszélyesnek gondolok,esetleg később beszekedhat ha a süllyedés oka nincs feltárva javítva. Autók parkolnak ott nem lenne jó ha pl. beszakadna reggelre egyik alatt... Köszönöm szépen a munkájukat,segítségüket ez ügyben!"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.04.29. Budapest Közút a problémát jelezte az FCSM-nek. --------------------------- Ürvözletem az oldalt fenntartóknak üzemeltetőknek! A házunk előtti lefolyó nyílás mellett megsüllyedt az útburkolat,melyet veszélyesnek gondolok,esetleg később beszekedhat ha a süllyedés oka nincs feltárva javítva. Autók parkolnak ott nem lenne jó ha pl. beszakadna reggelre egyik alatt... Köszönöm szépen a munkájukat,segítségüket ez ügyben!"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Márián Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús útszakasz bejelentése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Holland Pázsit Kft., (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Illyés Gyula utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére