Válaszra vár

Földút burkolás és sebességkorlátozás

A Gladiátor utca Nádszál utca és Prés utca közötti szakasza mindig földút volt. Az elmúlt 10 évben azonban több társasház felépült, létesült egy népszerű pihenőpark és üzemel egy Jehova tanúi templom is. Mindezek akkora terhelést jelentenek a földút számára, hogy a minőségromlás 2-3 hónapos távlatban mérhetőek, száraz napokon elviselhetetlen a szálló por. Az itt lakókon kívül ez zavaró és káros az idelátogatóknak is.
Az önkormányzat a közművesítés hiánya miatt nem tudja aszfaltozni az utcát, azonban gyatra minőségű murvával néha kezelik a kialakult helyezetet. Véleményem szerint kettő intézkedés segítene: 1. mart aszfaltos, szilárdabb burkolat létrehozása 2. 20km/h forgalomkorlátozás
Az önkormányzatot korábban kerestem a problémával, nem találtak megoldást...

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gladiátor u. 27

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére