Megoldott

Leszakadt jelzőtáblák

Váci út 99-el átlósan szemben közmű jelzőtáblák oszlopról leszakadtak. Jelenleg a tűzcsap mellé van dobva. Kérem a jelzőtáblák pótlását. Köszönöm!

https://maps.app.goo.gl/89zsMxUhUxmBPjMy9

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Forgách utca M

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • GEN PLAN bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kilyukadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Petneházy utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére