Megoldott

Nem működő villamos-jelzőlámpa

A 12. ker Lejtő út és az Apor Vilmos tér sárkán a villamosra figyelmeztető közlekedési lámpa, (a Lejtő út felőli), szabad jelzéskor nem világít. Lehet, hogy tilosat tud mutatni, ezt sajnos nem vártam meg.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Apor Vilmos tér

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0006510-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00081455

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szentgyörgyi Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás villamos jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hetek óta meg van jelölve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eltűnt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    47.51080682 19.04602966 (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére