Megoldott

Kráter a Kecske közben

Hatalmas méretű kátyú a Kecske közben, amely ellehetetleníti a mellette lévő parkolóhelybe történő megállást is.

Probléma helyszíne
Budapest Kecske köz 19

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • dr. Farkas Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldott
  • dr. Farkas Márton visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00081439 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy önkormányzati forrás függvényében, illetve az időjárástól függően lesz módunk a Kecske köz 19. számú ingatlan el...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését rögzítettük.

    Budapest, 2021. április 14.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • dr. Farkas Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Óriás kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    III. kerület Dereglye utca kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Dereglye utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére