Megoldott

Árokba lökött bevásárlókocsi

Nagyon pontos helyszínt nem tudok megadni, a kerékpárút mentén az árokban van a kosár, a Batthyány utcai gyalogátkelőtől a belváros irányába nem messzire, valószínűleg a közeli Auchanból "fújta ide a szél".

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Batthyány u. 88

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zemkó Szonja hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem láttam már ott, bár az aljnövényzet igen sűrű lett azóta, de bízzunk benne, hogy megoldódott.
  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Köszönettel megkaptuk e-mail üzenetét.

    Tájékoztatjuk, hogy a beérkező megkeresések kivizsgálására és megválaszolására törvényi kötelezettségek szerint 30 nap áll rendelkezésre.

    S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Széttört fa korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Vízimolnár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Letört ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    III. kerület Kiscelli Parkerdő padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére