Megoldott

ereszt a közkút

Anonim Járókelő

Sziasztok!
A képeken látható kútból - szerintünk - ereszt a víz. Minden nap ilyen és ekkora szivárgás látszik az aszfalton. Tudtok valakit küldeni, hogy megvizsgálja?
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Ezüst u. 18

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyorsan ment :) Köszönöm
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére