Megoldott

Szemét lomtalanítás után

Anonim Járókelő

Lomtalanítás után ott maradt szemét, amit senki sem érez magáénak...

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szénás u. 70

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    KSZSZ elszállította
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kukásautóból kifolyt szemét lé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Bányász utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális szemétlerakó a mező szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Nógrádverőce út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Könyves K körút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Henriette
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére