Megoldott

Valaki egy porszívòt?

porszívò a telefonfülkèben, sajnos a grafititöl alig làtszik

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét kitakarítottuk, az üvegekről a graffitiket eltávolítottuk.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére