Megoldatlan

Roncs bringák

Kérem távolítsák el a roncs bicikliket, hogy legyen hova lakatolni!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Keleti Károly u. 2

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Önkormányzat Műszaki Osztálya álláspontja szerint nincs jogszabályi felhatalmazása a lelakatolt kerékpárok eltávolítására.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére