Megoldásra vár

Rossz állapotú járda

Felújításra szorul a Bimbó út rossz állapotú járdája a Fenyves utca és a Tüske utca közötti szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bimbó út 141

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó hír, köszönöm!
  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Szász Úr!

    Megújul a Bimbó út!
    (Fenyves utca-Gábor Áron utca között)

    2021. augusztus 9-én kezdődik az útfelújítás a Bimbó út (Fenyves utca és Gábor Áron utca) közötti szakaszán. Az útfelújí
    ...
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszra vár
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt, és 30 napon belül tájékoztatjuk a tervezett meg...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére