Megoldott

Széthagyott nagy mennyiségű szemét

A 17. kerületi patakparton, a Népkert, és a mögötte futó gyalogos- és kerékpárút közötti zöldterületen széthagyott ponyvák, bőröndök találhatók. Valószínűleg szétrombolták egy hajléktalan tanyáját. Több a lom, mint amit a szemetesbe lehetne tenni. Takarítás szükséges.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Cinkotai út 7

Hozzászólások

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett szemetet elszállíttattuk.

    Üdvözlettel,

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Tegze Sándor Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha sokan jelentjük, előbb-utóbb lépnek.
  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre valahára összeszedték. Nem tudom, miért kellett erre ennyit várni.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nos. Erről a szemétről annyit, hogy több hónapja bejelentettem, de még mindig nem voltak képesek összeszedni. Azóta más is bejelentette, az se használt. Most széttúrták az egészet, így látványosabb. D...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Tegze Sándor Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Borsó utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Borsó utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére