Megoldott

Vegyes hulladék

Tisztelt Pilisi Parkerdő!
A hétvégén önkéntes szemétszedést tartottunk a barátnőmmel a Cinkotai erdő szélén, a Fővárosi Vízművek átelemlőállomása melletti sávban. Az összegyűlt hulladék nagyját bezsákoltuk és kivittük az út szélére a XVI. kerületi önkormányzattal történt előzetes egyeztetés értelmében. Azonban számos olyan anyagot termeltünk ki az aljnövényzetből, amit sem bezsákolni, sem pedig hosszabb távon cipelni sem tudtunk, ezért azokat egy halomba gyűjtüttök. Ezen halom elszállításához szeretnénk kérni az Önök közreműködését.
Az összegyűjtött hulladék főként építési törmelék, autógumik, kerti zöldhulladék, hullám pala és nagyobb méretű műanyag.
A szemét a fotókon és a térképen megjelölt helyen található.
Az elszállításban nyújtott segítségüket előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Cinkotai út

Hozzászólások

  • Illak Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A zöldhulladékon kívül elvittek mindent. A részemről megoldódott. Köszönöm!
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére