Válaszra vár

Rozsdás korlát

FRISSÍTÉS 2021.05.04.:
Ahogy azt már korábban válaszoltuk a jelzett terület, illetve a hivatkozott korlátok nincsenek Részvénytársaságunk kezelésében, azokat nem üzemeltetjük, a festésükkel kapcsolatban nem vagyunk illetékesek. Kérjük a problémát ismételten a kerületi Önkormányzathoz továbbítani.

Üdvözlettel:

BUDAPEST KÖZÚT Zrt.

-----------

FRISSÍTÉS 2021.05.01:

A Béke út vasúti átjáró felé vezető részén a korlátok javítására vonatkozó javaslatát továbbítottuk a feladatot ellátó Budapest Közút Zrt. részére.

---

A Béke út vasúti átjáró felé vezető részén a korlátok rozsdasok. Ezek a korlátok festésre érettek. A támfalat be lehetne futtatni növényekkel miután a korlátokat lefestik.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke u. 137

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.05.01: A Béke út vasúti átjáró felé vezető részén a korlátok javítására vonatkozó javaslatát továbbítottuk a feladatot ellátó Budapest Közút Zrt. részére. --- A Béke út vasúti átjáró felé vezető részén a korlátok rozsdasok. Ezek a korlátok festésre érettek. A támfalat be lehetne futtatni növényekkel miután a korlátokat lefestik."-ról "FRISSÍTÉS 2021.05.04.: Ahogy azt már korábban válaszoltuk a jelzett terület, illetve a hivatkozott korlátok nincsenek Részvénytársaságunk kezelésében, azokat nem üzemeltetjük, a festésükkel kapcsolatban nem vagyunk illetékesek. Kérjük a problémát ismételten a kerületi Önkormányzathoz továbbítani. Üdvözlettel: BUDAPEST KÖZÚT Zrt. ----------- FRISSÍTÉS 2021.05.01: A Béke út vasúti átjáró felé vezető részén a korlátok javítására vonatkozó javaslatát továbbítottuk a feladatot ellátó Budapest Közút Zrt. részére. --- A Béke út vasúti átjáró felé vezető részén a korlátok rozsdasok. Ezek a korlátok festésre érettek. A támfalat be lehetne futtatni növényekkel miután a korlátokat lefestik."-ra.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Ahogy azt már korábban válaszoltuk a jelzett terület, illetve a hivatkozott korlátok nincsenek Részvénytársaságunk kezelésében, azokat nem üzemeltet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "A Béke út vasúti átjáró felé vezető részén a korlátok rozsdasok. Ezek a korlátok festésre érettek. A támfalat be lehetne futtatni növényekkel miután a korlátokat lefestik."-ról "FRISSÍTÉS 2021.05.01: A Béke út vasúti átjáró felé vezető részén a korlátok javítására vonatkozó javaslatát továbbítottuk a feladatot ellátó Budapest Közút Zrt. részére. --- A Béke út vasúti átjáró felé vezető részén a korlátok rozsdasok. Ezek a korlátok festésre érettek. A támfalat be lehetne futtatni növényekkel miután a korlátokat lefestik."-ra.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Béke út vasúti átjáró felé vezető részén a korlátok javítására vonatkozó javaslatát továbbítottuk a feladatot ellátó Budapest Közút Zrt. részére.

    Kérem megértését.
    ___________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett terület, illetve a hivatkozott korlátok nincsenek Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a XIII. kerületi önkormányzat felé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Garam utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Alacsonyan szállnak a táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére