Megoldásra vár

Útfelújítás

A Bimbó út kritikán aluli állapotban van ezen a szakaszon.
Mikorra várható az út felújítása, vagy legalább egy alapos kátyúzás?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bimbó út 129b

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

  • Szász László visszajelzésére vár.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Én inkább a Budapest Közútnak hiszek mint a kerületnek, az ő kezelésükben van az út.
  • Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen a választ!
  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az előző hozzászólással szemben a Bimbó útnak a Fillér utca és a Fenyves utca közötti szakaszán a teljes átépítése és felújítása idén nyáron valósul meg. Első körben tavasz végén
    ...
  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Már volt a Bimbó út a felújítási tervben 2020 ban. De jött az új polgármester úr és kikerült a felújításból.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére