Válaszra vár

Nem működő lámpák

A Márton utca egyik szakaszán (és környékén) számos közvilágítási lámpák nem üzemelnek.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Balázs Béla u. 33

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére