Megoldatlan

Kopott táblák

Anonim Járókelő

Kérem cseréljék a kopott táblákat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ipartelep u. 1b

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincsen változás
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlöm!

    Bár a tábla közterületen áll, de ettől függetlenül 3 napon belül rendbetesszük.

    Üdvözlettel

    Brocskó Szilvia

    Ügyvezetői koordinátor

    email: sz.brocsko@bekaskft.hu

    Mobil tel.: 06 30 57
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Békás Kft.-nek a budapest@bekaskft.hu email címre.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kifakult tábla 3

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére