Megoldásra vár

Nem megfelelő helyen parkoló busz

Anonim Járókelő

Többször is előfordult, hogy a 11. kerületben a Tétényi út és a Kondorosi út kereszteződésénél nem megfelelő helyen parkol egy busz

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kondorosi út 22

Hozzászólások

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    "Ígéretet tett" - mai világban fontos szavak ezek ;)
  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Munkatársaimnak sikerült a kapcsolatot felvenni a buszvezetővel. Ígéretet tett, hogy a jövőben nem fordul elő az Ön által jelzett probléma.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére