Válaszra vár

Megállni tilos tábla

Anonim Járókelő

Egyik napról a másikra egy "mobil" megállni tilos táblát helyeztek ki a Karthauzi utcában. Nem tudni milyen célból, kinek a kérésére, illetve milyen engedély alapján. (pl.:területfoglalási engedély) és mennyi időre.
A környéken nagyon nehéz a parkolás, ezzel a 60 méteres tiltással a helyi lakosok életét nagy mértékben nehezítik meg. Szabályos ilyen módon (mozdítható talppal) megállni tilos táblát kitenni úgy, hogy semmilyen időszak nincsen megjelölve (mint pl a belvárosban filmforgatások esetén)
A segítségüket kérném, hogy szabályszerűen kerülhetett-e ki a tábla, kinek a kérésére, milyen okból és mennyi időre szól a szabályozás? Lehet kérni a tábla eltávolítását?
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Karthauzi u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére