Megoldott

Kiégett roncs

Február 17-én éjszaka ismeretlenek felgyújtották a Miklós utca 11. előtt álló szelektív kukákat. A kukák felgyújtása következtében sajnos két autó is kiégett. Az egyik jármű azóta is ott áll és bár kapott felszólítást az elszállításra, az még nem történt meg. Szeretnék érdeklődni, hogy mikor várható a roncs elászállítása? Illetékes: ÓBKF

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Miklós u. 11

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mint bejelentő nem járok arra minden nap. De azért olyan borzalmas dolog nem történt. Ne reagáljuk mar túl, köszi! Megoldódott, ez a lémyeg! ;)
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerület gondolom vissza tud jelezni azèrt...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vaszi Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne ha visszajeleznétek, mert Április 9-én már nem volt ott! Én akkor fotóztam és így nem a valós adatok vannak fent a honlapon!
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tündérliget utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zsirai Miklós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére