Válaszra vár

Évek óta nem világító köztéri lámpa

Évek óta nem világít egyik lámpa sem az oszlopon a középső garázssor végében.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca 139

Hozzászólások

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére