Válaszra vár

Fa

Szeretnék érdeklődni, hogy lenne-e lehetőség fák ültetésére a XI.kerületi Árasztó út menti szakaszára, hogy még kellemesebb és még több embert vonzzon ki a partszakasz!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A vízügy lesz az illetékes.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.04.27. 14:17 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anna Böcskei bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    K-híd (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére