Válaszra vár

Elhagyott táblakeret

Csepelen, a Csepel Plaza parkolójának McDonald's felőli sarkánál van egy elhagyatott táblakeret, melyet évekkel ezelőtt még a Plaza használt, de már csak egy rozsdásodó hulladékként van a helyszínen. Kérjük a tisztelt illetékest, szedjék fel az építményt innen! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest Kossuth Lajos u. 99

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Csepel Plaza számára a info@csepelplaza.hu e-mail címre.
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Elektronikai hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    Szemét probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dávid Sallai
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Újpesti vasúti híd (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére