Megoldatlan

Undorító hely a 7 kerületben

Összefirkált homlokzat ablakokkal együtt, vizelet szaga csak 300 méterre a városházatól.
A társasház nem teljesíti saját kötelezettséget. Hogy lehet megbüntetni?

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Felszórták fehér porral a hajléktalanok helyét a sarokban. Hajléktalanok eltüntek, de a kosz még nem tünt el teljesen.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Varga László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis villamosmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vágány utca / Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis menetrend

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szakorvosi rendelőintézet (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére