Megoldott

Kinyíló ajtó az oszlopon

A Katona-Pannónia sarkon a Szilvakék Paradicsom előtt kinyílt az oszlopon a kis ajtó.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 18

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba 2021.04.06.-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabej...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett utcai lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kassák Lajos utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére