Válaszra vár

Üres virágosládák/fakazetták

Jane Haining rakparton üres virágosládák/fakazetták panganak. (Legenda hajókikötő állomásnál)
Kérem szépen tartalommal való ellátásukat:)))
https://www.google.com/maps/@47.4941679,19.049102,3a,47.7y,249.94h,81.93t/data=!3m6!1e1!3m4!1szE2cBLhfnI5SFy9OdNjBVw!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Duna korzó 1

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben szereplő terület és planténerek nem az V. kerület üzemeltetésébe tartoznak.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00080941 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére