Válaszra vár

Lámpa a fakoronaban

Az új lámpa a a fakoronaban van telepítve. Jelenleg a lámpa és a fa törzse összeérnek, nyomják egymást, már gyenge szélben is nyilorog az egész.
A második oszlop a felső malom utca felől.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Felsőmalom u. 2a

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Papdi Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem most sikerült...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Ferenc!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is se
    ...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Papdi Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Villogó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Beniczky Tamás utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére