Megoldásra vár

Zöldhulladék kupac

Zöldhulladék kupac van az út szélén a Kaszáló 107-tel szemben.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kaszáló u. 109

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett zöldhulladék kupac elszállítását megrendeltük, a kivitelezés elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére