Megoldott

Kiégett lámpa

A Kerékgyártó utca 23 előtt a lámpa csak pislákol, kérem szépen az izzó cseréjét.

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerékgyártó u. 23

Hozzászólások

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba
    kijavításra került.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód
    hibabejelentésre társaságun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Endre hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították!
    Köszönet minden közreműködőnek!
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Varga Endre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére