Válaszra vár

Kifakult tábla 3

Anonim Járókelő

Kerepesi úton befelé haladva az Egyenes utcai lakótelep buszmegállót követően elhelyezkedő kempinget jelző tábla kifakult, kérem cseréjét. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 87

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyéb szervezet:
    info@budapestcamping.hu
    Arena Camping Budapest
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtábla üzemeltetésével kapcsolatban Részvénytársaságunk nem illetékes. Kérjük a karbantartásával kapcsolatban az é
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Kopott táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére