Megoldott

Rendszám nélküli roncsautó közterületen hagyva.

A képen látható sárga FIAT egy éve rohad a Csipkés közi parkolóban, a Csipkés köz 8-9. házszám előtti sarokban. Gumik leeresztve, rendszámtábla nincs, viszont nagyon útban van az ott lakóknak.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Centenáriumi stny. 8

Hozzászólások

  • Kissné Bianka hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyébként ebben a parkolóban több is van,amit el kéne vitetni.. Alig használják az autókat
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Mihály Mezei hozzászólt a bejelentéshez.

    A tegnapi nap folyamán eltűnt a roncs. Nagyon köszönöm mindenkinek a gyors reagálást!
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Mihály Mezei bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterületen hagyott gazdátlan jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére