Megoldott

Csatornafedélen lyuk

A Városligeti fasor 27-29 házszám határán, a járdán lévő csatornafedélen lyuk tátong. Veszélyes, kérjük szépen a javítását vagy cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Városligeti fasor 29

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beszakadt járdaburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ré-Ko Zsu
    Illetékes: Magyar Telekom
    Damjanich utca / Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Széteső telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lujza utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére