Megoldásra vár

Játszótér rossz állapota

A Felsőmalom utcai játszótéren (Felsőmalom utca 14-16), eléggé meg van lazulva az egész hinta tartó szerkezet, illetve a hinták felfogatása is kilazult.

Illetve a csúszda felső részén a csavarok is kezdenek elengedni.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Felsőmalom u. 14

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az észrevételt. Ellenőrizni fogjuk.
    Környezet-és Klímavédelmi Iroda
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Benedek Orsolya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére