Megoldásra vár

Kátyú és csatornafedél

A Plútó utcában - körtefa utca melletti részen egy csatornafedő meg van süppedve és körülötte óriási kátyú alakult ki. Kérem ennek javítását amennyiben van rá lehetőség! Köszönöm!

Az egyik kép saját, a másik kép 2019-es google mapson található.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Körtefa u. 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/1842/1/2021/V4

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csoportunk előjeg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha a tisztítóakna süllyedt meg, akkor az FCSM lehet a felelős, ha csak az útpálya, akkor talán a Városfejlesztés.
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft."-ra.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pukli az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    1211 Budapest, Árpád utca 1 (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy úthiba, repedések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentmiklósi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére