Válaszra vár

Illegális hulladék több különböző kupacban

Anonim Járókelő

Budapest és Solymár közötti erdei terület. Nem csak egy pontban, hanem a környéken több kupacban, amit a szél és állatok ráadásul még szét is hordtak. Évek óta gyűlik itt a hulladék, látszik az állapotán. Azért lenne fontos innen elszállìtani, mert Budapesten itt él egyedül a fokozottan védett Foltos szalamandra! A mellékelt képen csak a legkisebb kupac látható.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Hidegkúti út 334

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csempe

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    47.46579179 19.20923903 (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Baross utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Finta István
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Harminckettesek tere (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére